Co robisz, gdy nie wiesz jak pracować w SOLu? - Program do zarządzania stadem bydła – Stado Online

Co robisz, gdy nie wiesz jak pracować w SOLu?

Na naszych stronach SOLowych zawsze piszemy, że program Stado Online jest prosty, intuicyjny i dla każdego – zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw. Wiemy, jednak, że słowo „proste” jest względne i nie dla każdego jednoznaczne. Niedopowiedzenia, czy ogrom informacji mogą przyczynić się do powstawania problemów związanych z obsługą programu.

Co wtedy? Nasi SOL Asystenci są zawsze chętni do pomocy i odpowiedzą na każde pojawiające się wraz z użytkowaniem programu wątpliwości. Dostępni są na czacie na tej stronie, który wyświetla się zawsze w prawym dolnym rogu.

Czy to jedyna droga znalezienia pomocy? Na YouTubie, na naszym kanale SOL PFHBiPM, publikowane są filmy z najczęściej pojawiającymi się problemami oraz z najczęściej zapisywanymi zdarzeniami w programie. Filmy posortowane są według tematów, a co najważniejsze – są krótkie, dzięki czemu oglądanie ich nie zabiera zbyt wiele czasu. Ich zaletą jest to, że zawsze można do nich wrócić, zatrzymać i odtwarzać wielokrotnie. Zapraszamy na nasz kanał a https://www.youtube.com/channel/UCQx8FoNXd86KQmBwZPGFPVQ/featured

Także na naszym fanpage’u na Facebooku publikowane są treści związane z SOLem – czy to dotyczącymi nowości pojawiających się stale w programie, czy to przypominane są stale aktualne treści programu Stado Online. Na naszej zamkniętej grupie facebookowej istnieje forum, na którym każdy może się o coś zapytać, coś powiedzieć albo coś podpowiedzieć – zawsze otrzyma się tam pomoc i wsparcie 😊.  

Ostatnią z opcji jest stara i poczciwa instrukcja obsługi SOL. Zapisana w formacie PDF z aktywnymi łączami wewnątrz, które ułatwiają poruszanie się po niej i wyszukiwanie precyzyjnych informacji na interesujący nas temat. Dostępna jest pod tym linkiem a https://pfhb.home.pl/ftp/sol/Instrukcja_obslugi_SOL.pdf

A Ty, gdzie szukasz pomocy w pracy z SOLem? 😊