Szkolenia i konsultacje dotyczące SOL

Niektórzy z użytkowników programu Stado OnLine są zainteresowani przeprowadzeniem – bezpośrednio w ich gospodarstwie – instruktażu lub konsultacji, dotyczących posługiwania się tym programem.  W związku z tym  PFHBiPM umożliwia użytkownikom SOLa zamówienie odpowiedniej usługi, nazwanej „Szkolenie SOL”.

Na życzenie hodowcy pracownik PFHBiPM dojedzie do jego gospodarstwa lub innego wskazanego przez niego miejsca. Zakres szkolenia uzależniony jest od potrzeb Zamawiającego. Szkolenie może trwać do 4 godzin i może w nim uczestniczyć do 5 osób. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia szkolenia jest dostęp do Internetu.  Zaleca się, aby każdy uczestnik szkolenia miał dostęp do komputera, laptopa lub tabletu, ponieważ tylko wtedy będzie można samodzielnie ćwiczyć efektywne posługiwanie się programem.

Usługę można zamówić klikając opcję „Usługi” w menu głównym programu SOL. Po otwarciu okna z wykazem usług należy wybrać przycisk „Szkolenie z SOL”, a następnie wypełnić elektroniczny formularz zamówienia.

Wypełniony formularz zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniego SOL – Asystenta, który skontaktuje się z zamawiającym w celu uzgodnienia szczegółów szkolenia.

Szkolenie jest odpłatne, wysokość opłaty podana jest w cenniku.