INSEMINATOR u bram - Program do zarządzania stadem bydła – Stado Online

INSEMINATOR u bram

Już w fazie testów – za chwilę w SOL-u, dla każdego! Moduł INSEMINATOR będzie niezastąpionym narzędziem każdego hodowcy, który sam inseminuje swoje krowy i jałówki.
Łatwy, przyjazny sposób wprowadzania danych potrzebnych w Zaświadczeniach unasienniania, możliwość korygowania błędów oraz kontrola nad zgłaszaniem inseminacji do SYMLEK to tylko niektóre zalety nowego modułu. Nie musimy pamiętać numerów kolejnych zaświadczeń ani numerów kartotek – INSEMINATOR wprowadza je automatycznie. Wpisane w SOL inseminacje przesyłane są do SYMLEK o północy, więc na bieżąco uzyskujemy dane o zainseminowanych zwierzętach. Jeśli błędy powstały przez nasze niedopatrzenie – np. nie wprowadziliśmy kompletnych danych – system nas o tym poinformuje. Umożliwi to natychmiastową korektę.
W razie konieczności każde zaświadczenie możemy wydrukować.

Moduł INSEMINATOR zostanie udostępniony hodowcom w styczniu 2019r. Wszystkich zainteresowanych już teraz zachęcamy do przeczytania wcześniejszej wiadomości REJESTRACJA ZABIEGÓW INSEMINACYJNYCH W SYSTEMIE SYMLEK, ponieważ korzystanie z opisanego modułu wymaga wcześniejszego zawarcia z PFHBiPM odpowiedniej Umowy
Poza tym możecie Państwo zapoznać się z SOL-em „na żywo” spotykając się z nami na najbliższej konferencji Nauka Praktyce (Piątnica, 17.11.2018) albo na Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu (30.11-2.12.2018).