Archive

10. Niczego nie zapisuję w SOLu – jedynie oglądam wyniki oceny. Czy muszę wypełnić Deklarację?

Tak, obowiązek wypełnienia Deklaracji użytkownika dotyczy wszystkich właścicieli gospodarstw, które użytkują program SOL, niezależnie od zakresu w jakim z niego korzystają. Informuje o tym Regulamin.

9. Jeśli nie korzystam z Modułu ZDROWIE (ani z innych modułów dodatkowych), to czy muszę wypełnić Deklarację?

Tak, obowiązek wypełnienia Deklaracji użytkownika dotyczy wszystkich właścicieli gospodarstw, które użytkują program SOL, niezależnie od zakresu w jakim z niego korzystają. Informuje o tym Regulamin.

8. Czy gospodarstwo nie będące „pod oceną” może korzystać z programu SOL?

Z SOLa mogą odpłatnie korzystać gospodarstwa spoza oceny – koszt to tylko 550 zł rocznie. Aktualizacje danych w SOL (dla użytkowników będących pod oceną wartości użytkowej)

7. Zapomniałem hasła. Co teraz ?

Są na to dwa sposoby – albo możesz odszukać maila powitalnego pt. „Witamy w programie Stado Online!” – tam będzie zapisany login, albo skontaktować się z naszym SOL Asystentem – czy na czacie na strony stadoonline.pl, czy też telefonicznie.

6. Zalogowałem się. I co teraz ?

Zapraszamy do zakładki: „Krok po kroku” , tam dowiesz się jak rozpocząć pracę z programem.

5. Moje stado liczy kilkaset krów, czy będę musiał je wszystkie wpisywać ręcznie do programu ?

Jeżeli inseminujesz we własnym stadzie, włącz moduł INSEMINATOR – wtedy każde zapisane pokrycie zostanie przesłane z SOLa do Fedinfo.

4. Czy SOL może być używany na urządzeniach mobilnych?

Tak. Program Stado Online jest zrobiony w technologii, która pozwala uruchomić go na smartfonie czy tablecie.

3. Czy muszę mieć duże umiejętności komputerowe, żeby móc działać z SOL?

Staramy się, aby program SOL był przyjazny dla każdego hodowcy – i tego bardziej zaawansowanego technologicznie, jak i dla tego, który korzysta z komputera okazjonalnie. Zastosowane rozwiązania są intuicyjne i nie należy się obawiać z nich korzystać. W razie czego zawsze można do nas zadzwonić lub napisać i poprosić o pomoc. Nasi SOL Asystenci są […]

2. Ile czasu zajmuje założenie konta w programie ?

Jeśli proces weryfikcji przebiegnie pomyślnie, na założenie konta trzeba poczekać do 5 dni roboczych.

1. Chciałbym zacząć korzystać z programu, jak mam to zrobić ?

Najszybciej będzie wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny . Po jego wysłaniu w ciągu kilku dni zadzwonimy do Ciebie w celu weryfikacji nadesłanego zgłoszenia. Jeśli wszystko się będzie zgadzało na podany adres mailowy dostaniesz dane do logowania się. Można również zadzwonić do nas  i poprosić o przesłanie formularza rejestracyjnego drogą mailową.