Chat with us, powered by LiveChat

Forum SOL - pytania, uwagi, propozycje, …

Szczepienia od chorób zakażnych.  

 

Sylwia82
(@sylwia82)
Aktywny użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 12
07/02/2018 3:24 pm  

Szczepienia od IBR i BVD dodałam w kalendarzu jako prace ogólne, ale wolałabym jako rutynowe w odniesieniu do ostatniego szczepienia. Nie ma takiej możliwości, aby dodać zabieg jako odniesienie, a szkoda. Warto by było coś specjalnie względem takich szczepień wprowadzić. Jak narazie sprawdzi się na pewno powiadamianie sms. Pozdrawiam i życzę również innym hodowcom dobrej zabawy 😉


Krzysztof Słoniewski, SOL admin
(@krzysztof-sloniewski-sol-admin)
Użytkownik Moderator
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 40
07/02/2018 6:59 pm  

Rzeczywiście nie można utworzyć pracy rutynowej w której datą odniesienia jest szczepienie (ani w ogóle jakikolwiek zabieg), ale ... Jeśli zaszczepi Pani jakąś partię zwierząt i chce, aby program przypomniał w określonym czasie o ich powtórnym szczepieniu, to są dwie możliwości:

- zakłada Pani pracę ogólną o nazwie np. "Powtórne szczepienie" podając odpowiednią datę (wówczas program przypomina o szczepieniu, ale nie precyzuje, których zwierząt ma dotyczyć), lub

- zaznacza Pani wszystkie zaszczepione zwierzęta po czym "hurtem" tworzy dla każdego z nich pracę indywidualną "Powtórzyć szczepienie"

Mam nadzieję, ze trochę pomogłem


OdpowiadaćCytat
Sylwia82
(@sylwia82)
Aktywny użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 12
07/02/2018 9:44 pm  

Zrobiłam tak, jak jest w tej pierwszej wersji. Muszę sobie tylko dodać przypomnienie, żeby z tydzień wcześniej zakupić szczepionkę.

Dziękuję za odpowiedź.


OdpowiadaćCytat

Zostaw odpowiedź


 
Share:
  
Pracujący

Proszę 0b